Illustration

Автор онлайн-школи розвитку Душі

Ольга Дзюба

Я психолог та духовний практик. Більше 10 років я об'єдную у своїй практиці два глибинні напрями – знання сучасної психологічної науки та сакральні духовні знання про енергії та божественні закони життя.
Я створила онлайн-проект "Школа розвитку Душі" для того, щоб кожен міг навчитися бути самому собі психологом та допомагати своїм близьким.
На своїх онлайн-програмах я передаю знання та навчаю практичним методам на основі психології, нейрофізіології та вищих духовних знань, які допомагають людям розвивати усвідомленість, відкрити здібності керувати реальністю свого життя, відносинами, емоціями та внутрішніми станами, а також розкрити своє справжнє "Я" – унікальний потенціал своєї душі!Факти про мене:

- Дипломований практичний психолог (з 2015 року) та педагог (з 2010 р.);
- духовний практик (енергопрактик) із 2012 року;
- сертифікований тренер (з 2013 р.);
- автор та ведуча психологічних тренінгів (з 2014 р.);
- куратор англомовного навчання у Міжнародному центрі розвитку можливостей свідомості при Академії технологічних наук України (з 2021 р.);
- до психологічної діяльності більше 10 років працювала в різних організаціях у напрямках: менеджмент, фінанси, робота з корпоративними клієнтами, з фізичніми клієнтами у медичнії клініці, а також в галузі освіти (педагог, репетитор і вихователь у дитячих центрах і садках);
- автор понад 150 статей у різних журналах та інтернет-виданнях (публікації в укр.журналі "Колесо Життя", німецькому "Світ езотерики", інтернет-журналах "Психологічний кабінет", "Самопізнання" та ін).

Illustration

"У кожної людини є внутрішня сила, яку потрібно розкрити і розвинути - це сила і енергія нашої душі, сила Бога всередині нас. А сила Творця не має меж!" Ольга Дзюба

Image placeholder

Мій шлях в психологію

Я пройшла шлях від життя у постійних стресах на роботі та у відносинах, з букетом психосоматичних хвороб, глибокою депресією та повним моральним виснаженням після 10 років напруженої роботи – до життя в гармонії та радості щодня, коли я вмію керувати своїми емоціями та здоров'ям, реалізую цілі своєї душі та внутрішній потенціал в улюбленій справі, живу з відчуттям глибинного сенсу життя.
Колись я щодня жила із запитанням: Навіщо взагалі жити? Як витримувати цей тиск життя? Як витримати біль душевних страждань та труднощі і несправедливість життя? Чи можна керувати собою настільки, щоб бути сильнішим за долю та обставини? Чи можна стати опорою самій собі, а згодом і іншим?
І я знайшла відповіді на ці запитання. І завдяки вищим знанням та практикам, я навчилася керувати своїм внутрішнім емоційним станом, енергією та життям.
Тепер я щодня живу з радістю та внутрішньою рівновагою, вмію справлятися зі стресами, навіть у цей складний період викликів та небезпеки, які зараз переживаємо ми всі в Україні, при цьому допомагаючи і підтримуючи інших людей психологічно, відкриваючи в них ці вміння.
І я знаю точно, що все це можливо для кожного. Та хочу поділитися з вами всім, що знаю та вмію.
Моя місія - допомогти вам повернути свою внутрішню силу та здатність керувати своїм життям!

Дипломи та сертифікати

Illustration

Диплом спеціаліста "Психолог"

Illustration

Сертифікат тренера психологічних тренінгів

Illustration

"Дитяча практична психологія"

Illustration

Курс розвитку свідомості (рівень 2-й плюс)

Illustration

Підвищення кваліфікації за програмою "Психологічне консультування в методі гештальт-терапія

Illustration

Базовий курс з Транзакційного аналізу

Illustration

"Арт-терапія"

Illustration

Курс "Психіатрічна пропедевтика"

Illustration

Курси розвитку свідомості (рівні: 0-й, 1-й, та 2-й) у Центрі розвитку можливостей свідомості при Академії технологічних наук України

Illustration

Курси розвитку підсвідомості (3-й рівень) у Центрі розвитку можливостей свідомості при Академії технологічних наук України

Illustration

Курс з Транзакційного аналізу (Європейська асоціація Транзакційного аналізу)

Illustration

Курс "Розвиток когнітивних функцій"

Illustration

Курс майстер-класів з арт-терапії

Illustration

Курс майстер-класів з дитячої психології


Готові до внутрішніх трансформацій?

Почніть свій путь розкриття внутрішніх можливостей та розвитку навичок психологічного саморегулювання і життєстійкості