Способи оплати та гарантія

1) Банківською карткою (Visa, MasterCard)(за допомогою сервісу LiqPay)

2) Або за реквізитами:IBAN UA393052990000026001045030457РНОКПП отримувача: 3160619326Реквізити Банку: ПриватБанкМФО банку: 305299Отримувач: ФОП Дзюба Ольга Євгенівна

Illustration
Illustration

*Зверніть увагу! Ми виставляємо рахунок у гривнях, при оплаті в інших валютах конвертація відбувається автоматично за курсом банку на момент оплати. Орієнтовна вартість у доларах та євро вказана для вашої зручності.
* Оплата можлива у будь-якій валюті карткою VISA або Mastercard.Конвертація при оплаті відбувається автоматично, з вас знімається еквівалентна сума у вашій валюті, на наш рахунок зараховується сума у гривнях.*Виняток! Банк не приймає оплату з Росії та Білорусі.


Гарантії повернення вартості та основні умови:
1) Якщо до моменту початку онлайн-курсу в живому форматі (не в записі) ви передумаєте навчатися, оплату буде повернуто (за вирахуванням комісії платіжної системи та сервісного збору (-10%)).
2) Якщо ви купуєте доступ до запису одноденного онлайн-тренінгу або практикуму, він відкривається відразу після оплати, тому повернення коштів не передбачено.
3) Після початку навчання на онлайн-курсах наживо (не в записі) повернення коштів можливе при подачі заявки на емейл au.moc.luosrofaglo%40ofni протягом 14 календарних днів після початку навчання при відвідуванні не більше двох уроків. Детальна інструкція в Публічній оферті (розділ 5).