Умови та правила повернення коштів

Гарантії повернення вартості та основні умови відмови від послуг:

За цими умовами ви можете відмовитися від послуг Онлайн-Школи розвитку душі, отримати повернення коштів або перенести термін участі в онлайн-програмах:
1. Якщо до моменту початку онлайн-курсу в живому форматі (не в записі) ви передумаєте навчатися, оплату буде повернуто (100% за вирахуванням комісії платіжної системи та сервісного збору (-10%)).
2. Після початку навчання на онлайн-програмах у живому форматі (не в записі) повернення коштів можливе при подачі заявки на емейл au.moc.luosrofaglo%40ofni протягом 14 календарних днів після початку навчання (за розкладом "Школи розвиту Душі") та при відвідуванні не більше двох уроків. Розмір суми повернення – 100% від сплаченої суми (за мінусом комісії платіжної системи та сервісного збору (-10%).
3. Повернення сплачених коштів здійснюється Виконавцем (ФОП Дзюба Ольга Євгенівна) на підставі письмової заяви Замовника протягом 10 (десяти) робочих днів з дати отримання заяви Замовника Виконавцем.
4. Заява на повернення грошей має містити контактні дані Замовника, зазначені під час укладання Публічної оферти (ПІБ та email), а також банківські реквізити для перерахування коштів. До повідомлення (заяви) мають бути додані копії документів, що підтверджують факт оплати, а також копію паспорта Замовника (сторінки з особистими даними та місцем проживання). Повідомлення (заява) має бути власноручно підписано Замовником, відскановано та надіслано Виконавцю за адресою електронної пошти, встановленою у Публічній оферті. У разі порушення зазначених у цьому абзаці умов термін повернення може бути збільшений Виконавцем до з'ясування необхідної інформації.
5. Після отримання нами повідомлення про відмову від виконання Публічної оферти (заяви про повернення грошей) ми припиняємо надання послуг Замовнику, Договір з замовником (Публічна оферта) вважається розірваним.
6. У разі відмови від надання Послуг після закінчення 14 (чотирнадцяти) календарних днів з моменту початку надання Послуг, відповідно до розкладу "Школи розвитку Душі", сплачена сума не повертається.
7. При покупці онлайн доступу до інформаційних матеріалів, в тому числі онлайн-тренінгів, курсів, майстер-класів і вебінарів у форматі відео- та аудіо-записів, доступ до яких відкривається на сайті одразу, або надіслані Замовнику в іншій формі, сплачена сума не повертається.
8. За жодних обставин грошові кошти, внесені як передплата за умовами Публічної оферти, не підлягають поверненню Замовнику, у таких випадках:
- невикористання Замовником доступу до інформаційних матеріалів, а також інших Послуг, що надаються Виконавцем за цим Договором відповідно до розкладу Виконавця, за відсутності поважних документально підтверджених обставин, що перешкоджають Замовнику використання Послуг Виконавця повною мірою;
- недопуску Замовника до практики через пропуск Замовника занять, передбачених розкладом Виконавця, та не здавання Замовником контрольних завдань Виконавця у встановлений строк.
9. За погодженням з Виконавцем Замовник має право перенести термін отримання послуг за умовами Публічної оферти на інший період надання Виконавцем аналогічних послуг у випадку оплати онлайн-програм у живому форматі (не в записі).

Дані умови викладені у Публічній оферті (розділ 5).

Щодо способів оплати:

*Зверніть увагу! Ми виставляємо рахунок у гривнях, при оплаті в інших валютах конвертація відбувається автоматично за курсом банку на момент оплати. Орієнтовна вартість у доларах та євро вказана для вашої зручності.
* Оплата можлива у будь-якій валюті карткою VISA або Mastercard.Конвертація при оплаті відбувається автоматично, з вас знімається еквівалентна сума у вашій валюті, на наш рахунок зараховується сума у гривнях.*Виняток! Банк не приймає оплату з Росії та Білорусі.