Онлайн-програми

Трансформаційні онлайн-курси та відео-тренінги, у живому форматі та у записі. Обирайте свою тему.

 • Illustration

  "Як справлятися з образами та негативними емоціями", відео-тренінг

  Практичний одноденний майстер-класс.Ви розберетеся з причинами виникнення образ, конфліктів та тяжких негативних емоцій та механізмами їх трансформації, опануєте 7 практик по роботі з образами та негативними емоціями, та побачите розбір прикладів реальних ситуацій із роз'ясненнями та рекомендаціями як їх виправити та гармонізувати.

 • Illustration

  "Зцілення травм минулого"(онлайн-курс)

  Трансформуючий 4-денний онлайн-курс. Цей курс спрямований на практичну роботу щодо звільнення та зцілення негативного досвіду.До курсу входить 4 живих відео-заняття + 4 трансформаційні практики.Залиш вантаж негативних емоцій у минулому. Живи з легким серцем!

 • Illustration

  Закритий онлайн-клуб "СИЛА ДУХУ" (підписка на місяць)

  Щотижневі онлайн-заняття у Zoom.Це закрите онлайн-ком'юніті з розвитку духовної сили, внутрішньої енергії, розкриття та напрацювання якостей, умінь та звичок духовної людини, а також навичок балансувати матеріальні та духовні аспекти у своєму житті.

 • Illustration

  "Перепиши сценарій свого життя" (онлайн-курс)

  За допомогою цього курсу Ви визначите, в якому сценарії ви живете та як його змінити, а також отримуєте інструменти як реалізувати свій найкращий сценарій, який принесе вам успіх, самореалізацію та радість життя. Курс складається з 7 відео-уроків та додатковий прямий ефір для розбору ваших ситуацій.

 • Illustration

  "Звільнення від стресу" (онлайн-курс)

  Ви навчитеся трансформувати свій внутрішній стан та будь-яку напругу в рівновагу та ресурс. А також підтримувати внутрішній баланс, швидко та ефективно розслаблятися (емоційно, тілесно та ментально) та ефективно керувати собою у стресових ситуаціях.

 • Illustration

  "Вихід із стану Жертви у стан Творця свого життя" (онлайн-курс)

  Трансформуючий курс, що включає дві етапи роботи: зі свідомістю та підсвідомістю. Ви звільнитесь від стану, установок та емоцій "жертви" та зможете вийти з будь-якої кризи та створити собі щасливе життя, яке виберете самі.

 • Illustration

  "Самоцінність та любов до себе" (онлайн-курс)

  Трансформація негативних емоцій щодо себе, руйнівних програм та установок, перепрограмування сприйняття себе та відношення до себе на конструктивне, свідоме та позитивне.

cta

Готові до трансформацій?

Якщо у вас залишились питання по онлайн-программам, зв'яжіться зі мною зручним для вас способом.