Illustration

онлайн-курс

"Перепиши свій сценарій життя"

За допомогою цього тренінгу Ви визначите, в якому сценарії ви живете та як його змінити, а також отримуєте інструменти як реалізувати свій найкращий сценарій, який принесе вам успіх, самореалізацію та радість життя.

За допомогою цього тренінгу Ви визначите, в якому сценарії ви живете та як його змінити, а також отримуєте інструменти як реалізувати свій найкращий сценарій, який принесе вам успіх, самореалізацію та радість життя.

Програма курсу:

Курс складається з 7 відео-уроків та додатковий прямий ефір зі мною для розбору ваших ситуацій.
Ви поступово проходите 3 етапи:
1. Розбираєтесь із чого складається сценарій життя. Ви побачите, що створює ваші основні події та сцени життя. І це не лише зовнішні умови чи наші цілі та мрії.
2. Визначаємо свої основні ролі та життєві стратегії. Це те, як ми живемо і виявляємось у тих сценах та декораціях життя, які ми собі створили.
3. Формуємо нову стратегію життя – щасливу та успішну. Виправляємо непрацюючі стратегії, за потреби ставимо нові цілі та знаходимо нові ресурси.
В результаті такої трансформації життя повністю зміниться - ви почнете створювати його свідомо.
Як влаштований курс:
- усі уроки та матеріали відкриваються Вам поступово (ви отримуєте на е-мейл усі посилання та завдання), через 2-3 дні кожен.
- по кожному уроку потрібно буде виконувати завдання та практики, щоб усі знання ви одразу використовували на практиці та проходили внутрішню трансформацію;
- також протягом 3 тижнів у вас є можливість ставити запитання на тему курсу, виконання вправ (2 тижні проходження курсу +1 тиждень після) - я особисто відповідаю на повідомлення.

Що ви отримаєте в результаті:


● Ви звільнетесь від нав'язаних чи непрацюючих життєвих стратегій;● Ви зрозумієте сценарій свого життя та свої ролі у ньому та побачите, як це створює вам проблеми та страждання, і чому не все у вашому житті так, як би Вам хотілося;● Отримаєте розуміння та інструменти як створити та реалізувати свій найкращий сценарій (життєву стратегію), який принесе вам успіх, самореалізацію та радість життя;● Побачите, які ваші стратегії не працюють та як їх змінити. І які цілі насправді дійсно ваші, а які ілюзорні, або нав'язані вам, і що потрібно, щоб їх досягти.● Вирішите проблеми, що повторюються, тому що знайдете причини, які їх створюють.● Повернете собі контроль над своїм життям - самі нею керуватимете, створюватимете в ньому те, що насправді хочете.


Формат курсу:

Illustration
Illustration

Доступ онлайн назавжди

Онлайн. 7 відео-уроків ви дивитесь на сайті. Кожен урок відкривається із проміжком
у 2-3 дні, щоб дати вам час опрацювати урок та виконати вправи.
В кінці ми зустрічаємось онлайн у Зумі для розбору ваших ситуацій та питань.

Тривалість: 2 тижні + безстроковий доступ до 7 відео-уроків, аудіозаписів практик та додаткових матеріалів для скачування (робочий зошит + пояснення).

Автор і ведуча:

Illustration

ОЛЬГА ДЗЮБА

- Дипломований практичний психолог (з 2015 року) та педагог (з 2010 р.);

- духовний практик (енергопрактик) із 2012 року;

- сертифікований тренер (з 2013 р.);

- автор та ведуча психологічних тренінгів;

- куратор англомовного навчання у Міжнародному центрі розвитку можливостей свідомості при Академії технологічних наук України (з 2021 р.);

- до психологічної діяльності більше 10 років працювала в різних організаціях у напрямках: менеджмент, фінанси, робота з корпоративними клієнтами, з фізичніми клієнтами у медичнії клініці, а також в галузі освіти (педагог, репетитор і вихователь у дитячих центрах і садках);

- автор понад 150 статей у різних журналах та інтернет-виданнях (публікації в укр.журналі "Колесо Життя", німецькому "Світ езотерики", інтернет-журналах "Психологічний кабінет", "Самопізнання" та ін).

Ми працюємо на результат, тому хто виконає усі рекомендації, обов'язково отримає результати!
Ви зміните своє життя так, як завжди мріяли!

Вартість:

2550 грн. / 70 $ / 66 €


Найближчий старт тренінгу – грудень 2023 року.
Залишайте заявку:

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та надішлемо інформацію.

Can't send form.

Please try again later.