Illustration

онлайн-курс

"Самоцінність та любов до себе"

Трансформація негативних емоцій щодо себе, руйнівних програм та установок, перепрограмування сприйняття себе та відношення до себе на конструктивне, свідоме та позитивне.

Програма курсу:

Тренінг включає 3 заняття:

1. Ваші відносини з самим собою та їх якість - баланс позитивного самосприйняття та негативного. Від чого залежить самооцінка. Батьківські послання.

2. Самоприйняття та безумовна любов до себе як результат гармонійних відносин із собою.

Практики:
- На безумовну самоцінність.
- Відкриття внутрішніх ресурсів безумовної любові себе.
- На активну любов до себе.
- відчуття зв'язку зі своїм тілом та його цінності.

3. Звільнення від результатів дисгармонійних відносин із собою.
Трансформація оцінного судження та будь-якого негативного ставлення до себе на любов до себе.
Заміна механізмів умовного кохання на безумовну любов і самоприйняття.

Практики:
- на звільнення від спотворень самооцінки: самокритики, самозвинувачення, перфекціонізму, знецінення.
- на звільнення від саморуйнівної поведінки.


Що ви отримаєте в результаті:


● Ви трансформуєте негативні почуття установки про себе у внутрішню силу, впевненість, любов та самоприйняття;● Ви звільнитеся від внутрішніх блоків, які заважали вам бути собою, сприймати себе позитивно, любити та приймати себе таким які ви є від природи, бачити у собі силу, гарні якості, перспективні здібності та можливості для успіху і щастя;● Ви сформуєте глибинну безумовну самоцінність, яка не буде залежати від досягнень у житті, ставлення інших людей або стосунків з ними, та від інших обставин;● Ви змінете своє внутрішнє самовідчуття та емоційний на врівноважений та гармонійний та навчитесь практикам як його відновлювати та підтримувати у балансі.


Кому буде корисним цей курс:


● Ваше ставлення до себе та почуття більшу частину часу негативні;● Ви схильні до самозвинувачення, почуття провини та саморуйнівної поведінки.● Якщо у вас занижена самооцінка, до інших ви належите зазвичай краще ніж до себе;● Якщо ви не вірите в себе і свої здібності, боїтеся нових починань, і що не зможете і нічого не вийде, а самонавіювання не допомагає;● Ви не бачите можливостей покращити своє життя і не вірите, що можете його змінити;● Ви вважаєте, що інші можуть мати все і бути щасливими, але вам це чомусь недоступно;● Ви сприймаєте життя важким і безрадісним, не відчуваєте радості та інтересу жити;● Коли трапляється погане або з вами погано поводяться, ви вважаєте, що заслуговуєте на це, звинувачуйте себе.


Формат курсу:

Illustration
Illustration

Доступ онлайн назавжди

Онлайн по мірі набору групи.
3 (три) практичних живих онлайн заняття та доступ до їх записів (кожне 1-1,5 години).

- Також Ви отримуєте доступ до аудіозаписів на сайті та додаткових матеріалів для скачування (вправи, робочий зошит + пояснення).

По кожному уроку потрібно виконувати невеликі завдання.
Ми працюємо на результат, тому хто працюватиме, обов'язково отримає результати!

Автор і ведуча:

Illustration

ОЛЬГА ДЗЮБА

- Дипломований практичний психолог (з 2015 року) та педагог (з 2010 р.);

- духовний практик (енергопрактик) із 2012 року;

- сертифікований тренер (з 2013 р.);

- автор та ведуча психологічних тренінгів;

- куратор англомовного навчання у Міжнародному центрі розвитку можливостей свідомості при Академії технологічних наук України (з 2021 р.);

- до психологічної діяльності більше 10 років працювала в різних організаціях у напрямках: менеджмент, фінанси, робота з корпоративними клієнтами, з фізичніми клієнтами у медичнії клініці, а також в галузі освіти (педагог, репетитор і вихователь у дитячих центрах і садках);

- автор понад 150 статей у різних журналах та інтернет-виданнях (публікації в укр.журналі "Колесо Життя", німецькому "Світ езотерики", інтернет-журналах "Психологічний кабінет", "Самопізнання" та ін).

Змінюючи те, що в нас усередині – можна докорінно змінити своє життя.А від ставлення до себе залежать і відносини з іншими людьми, а також рівень успіху і щастя в житті!

Ольга Дзюба


Найближчий старт тренінгу – грудень 2023 року.
Залишайте заявку:

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та надішлемо інформацію.

Can't send form.

Please try again later.

Залишились питання? Пишіть в чат телеграм: @olga_intcenter