Illustration

відео-тренінг

"Як справлятися з образами та негативними емоціями"

Практичний одноденний майстер-класс.
Ви розберетеся з причинами виникнення образ, конфліктів та тяжких негативних емоцій та механізмами їх трансформації.
Опануєте 7 практик по роботі з образами та негативними емоціями.
І побачите розбір прикладів реальних ситуацій із роз'ясненнями та рекомендаціями як їх виправити та гармонізувати.

На тренінгу ви навчитеся практикам і прийомам вирішувати конфліктні або важкі стосунки з людьми, прощати кривдників і людей, хто мимоволі завдає вам страждань, навчитеся покращувати ці стосунки, відпускати образи, а також прибирати своє почуття провини, самоїдність і прощати самого себе.
Я поділюся з вами своїми авторськими практиками та техніками, на базі сакральних духовних знань, та психологічної роботи з емоціями (7 практик і ще кілька психологічних технік і прийомів для спілкування з людьми та нейтралізації конфліктів).

Програма тренінгу:

Теоретична частина
● Що формує образу і чому? Які причини.● Як працює карма, що відбувається у кармічних відносинах, якщо є важкий досвід у минулих життях. Як перетворювати давні та підсвідомі образи.● Як "Его" працює з образою: його пастки та маніпуляції з нашою свідомістю та емоціями, і як його нейтралізувати.● Виявлення ваших індивідуальних внутрішніх механізмів негативного реагування.● Основні причини і мотиви, через які люди завдають вам страждань.● Як вирішувати конфлікти та гармонізувати важкі стосунки з людьми – з коханими, близькими родичами, друзями чи малознайомими людьми.● Розбір прикладів конкретних ситуацій та відносин, і питань учасників тренінгу – їх аналіз та практичні рекомендації.

Практична частина
● Техніка трансформації емоцій та зниження їх сили (образи або інших негативних емоцій);● Техніка трансформації негативних емоцій та нейтралізація їх негативного впливу;● Прийом захисту та нейтралізації деструктивного впливу людини на вас під час спілкування;● практика для трансформації почуття образи на вас іншої людини (навіть підсвідомої ворожості та агресії з минулого життя) - допомагає виправити ваші відносини, нейтралізувати конфлікти, та зробити ваші стосунки доброзичливими та гармонійними;● Психологічні прийоми та техніки під час спілкування з роздратованими та конфліктними людьми - як впоратися зі своїми емоціями, швидко повернути свою рівновагу та заспокоїти людину, не допустити конфлікту або швидко його зупинити.● Практика заспокоєння та гармонізації своїх емоцій (медитація) - робота зі своїми емоціями, думками та тонкими енергіями.● Практика очищення та трансформації своєї аури (тонких енергетичних тіл), що трансформує емоційний стан та думки, та створює захист від негативних емоцій інших людей (можна користуватися як під час спілкування, так і після, просто для роботи зі своїм емоційним станом).

Що ви отримаєте в результаті:

Зрозумієте причини
● Дізнаєтеся причини виникнення образ, конфліктів та тяжких негативних емоцій та механізми їх трансформації. ● Зрозумієте чому є болісні стосунки, що задають вам страждань, ознаки кармічних стосунків і як їх виправляти та покращувати. ● Зрозумієте, чому люди кривдять інших, чому виникає агресивність, дратівливість, хамство і неповага, і як із цим справлятися та зупиняти, захищатись від їх руйнівного впливу і водночас згладжувати конфлікти.

Освоїте практичні техніки та глибинні практики
На тренінгу ви опануєте 7 практик:
● по роботі з образами, ● з перетворення підсвідомої агресії людини до вас (через давню карму), ● як відпускати образи і злість, ● як справлятися з негативними емоціями під час самого спілкування з людиною: ● як мінімізувати їх руйнівний вплив на себе, зупинити потік негативу, впоратися зі своїми емоціями та зберегти внутрішній спокій і рівновагу, та допомогти собі трансформувати небажані почуття за лічені хвилини.

Отримаєте розбір життєвих прикладів ситуацій та стосунків
● На тренінгу будемо розбирати різні приклади реальних ситуацій та відносин:● будуть дані пояснення та аналіз і практичні рекомендації, як впоратися з негативними почуттями, трансформувати образи та гармонізувати стосунки з людьми у різних типах відносин.

Формат тренінгу:

Illustration
Illustration

Доступ онлайн назавжди

Онлайн у записі.
Тривалість – 1,5 години
Доступ до відеозапису тренінгу відкривається відразу після оплати – на вашу електронну пошту прийде індивідуальний логін та пароль для доступу до відео запису тренінгу на сайті.
Термін доступу: назавжди.

Вартість:

390 грн. / 11 $ / 10 €

Відгуки учасників:

Автор і ведуча:

Illustration

ОЛЬГА ДЗЮБА

- Дипломований практичний психолог (з 2015 року) та педагог (з 2010 р.);

- духовний практик (енергопрактик) із 2012 року;

- сертифікований тренер (з 2013 р.);

- автор та ведуча психологічних тренінгів;

- куратор англомовного навчання у Міжнародному центрі розвитку можливостей свідомості при Академії технологічних наук України (з 2021 р.);

- до психологічної діяльності більше 10 років працювала в різних організаціях у напрямках: менеджмент, фінанси, робота з корпоративними клієнтами, з фізичніми клієнтами у медичнії клініці, а також в галузі освіти (педагог, репетитор і вихователь у дитячих центрах і садках);

- автор понад 150 статей у різних журналах та інтернет-виданнях (публікації в укр.журналі "Колесо Життя", німецькому "Світ езотерики", інтернет-журналах "Психологічний кабінет", "Самопізнання" та ін).

Наші емоції та стосунки – основа нашого щастя та душевного благополуччя. Покращуючи їх, ми дуже помітно покращуємо якість життя!Подбайте про свій внутрішній світ почуттів - це змінить і вашу зовнішню реальність!

Ольга Дзюба

Отримати доступ:

390 грн. / 11 $ / 10 €

Залишились питання? Пишіть в чат телеграм: @olga_intcenter