Illustration

онлайн-курс

"Вихід із стану Жертви в стан Творця свого життя"

Трансформуючий курс, що включає дві етапи роботи: зі свідомістю та підсвідомістю. Ви звільнитесь від установок та емоційного стану "жертви, відкриєте в собі джерело сили, щоб подолати всі проблеми, станете сильною, впевненою особистістю, яка вміє створювати своє життя за власним бажанням!

Якщо ви відчуваєте, що у житті є багато можливостей, але чомусь ви не можете їх реалізувати.
Якщо ви сприймаєте життя низкою проблем, які не можете вирішити.
Якщо відчуваєте, що вже немає сил боротися з несправедливістю і складністю життя, а виходу не знаходите.
Вихід – у вашій внутрішній трансформації.
Ви можете відкрити джерело сили, щоб подолати всі проблеми і навчитися будувати своє життя за своїм бажанням, та стати сильною, впевненою особистістю, яка вміє створювати своє життя за власним бажанням!
У цьому вам допоможуть трансформаційні практики курсу «Вихід зі стану жертви» у стан «Творця».

Програма курсу:

Курс включає два рівні роботи:
1) свідома робота – за допомогою вправ та завдань, ви усвідомлено знаходите та змінюєте неконструктивні установки, переконання та програми;
2) практики для роботи з підсвідомістю: у практиках ми трансформуємо підсвідомі стани, почуття та вірування, пов'язані зі станом жертви, що створюють вам проблеми і важкі емоції.
Ви отримаєте практичні інструменти, якими зможете користуватися самостійно у будь-який час, трансформуючи або стираючи будь-які негативні емоції та переконання. Завдяки цьому, ви будете постійно покращувати своє життя та зможете справлятися з будь-якими новими життєвими викликами і труднощами.


Що ви отримаєте в результаті:


● Ви зміните своє внутрішнє самовідчуття, ваш емоційний стан прийде у рівновагу та гармонію;● Hегативні установки та стани трансформуються в ресурси сили та впевненості;● Ви звільнитеся від внутрішніх блоків, які заважали вам свідомо будувати щасливе та успішне життя;● Ви сформуєте нову, конструктивну поведінку, яка призведе до потрібних результатів. На курсі ви засвоюєте нові вміння та навички та закріплюєте завдяки практикам, а потім вони легко вбудовуються у повсякденне життя.● Ви навчитесь керувати своїм внутрішнім емоційним станом, станете психологом самому собі. І найголовніше – творцем свого життя!

Кому буде корисний цей курс:


● Якщо ви не вірите в себе і свої здібності, боїтеся нових починань, боїтеся, що не зможете і нічого не вийде, а самопереконання не допомагає;● Якщо у вас занижена самооцінка, до інших ви зазвичай ставитесь краще ніж до себе;● Ви не вважаєте, що керуєте своїм життям, почуваєтеся жертвою обставин;● Ви сприймаєте життя важким і безрадісним, не відчуваєте радості та інтересу жити;● Коли трапляється погане або з вами погано поводяться, ви вважаєте, що заслуговуєте на це, звинувачуйте себе, або навпаки – у всьому звинувачуєте інших;● Ви схильні до самобичування, почуття провини та саморуйнівної поведінки;● Ви давно вважаєте себе невезучим і що життя до вас несправедливе;● Ви часто налаштовані песимістично та депресивно, жалієте себе, впадаєте у розпач, зневіру, та образи;● Ви не бачите можливостей покращити своє життя і не вірите, що можете його змінити;● Ви вважаєте, що інші можуть мати все і бути щасливими, але вам це чомусь недоступно;● Ви відчуваєте страх перед життям, страх нових починань, невдачі або опинитися в безглуздому становищі та багато інших страхів.

Формат курсу:

Illustration
Illustration

Доступ онлайн назавжди

Онлайн, по мірі набору групи.

- Ви отримуєте доступ до відео-уроків, аудіозаписів на сайті та додаткових матеріалів для скачування (вправи, робочий зошит + пояснення).
- А також доступ до закритого чату в телеграм для відповіді на питання та взаємопідтримки.

По кожному уроку потрібно виконувати невеликі завдання.
Ми працюємо на результат, тому хто працюватиме, обов'язково отримає результати!

Автор і ведуча:

Illustration

ОЛЬГА ДЗЮБА

- Дипломований практичний психолог (з 2015 року) та педагог (з 2010 р.);

- духовний практик (енергопрактик) із 2012 року;

- сертифікований тренер (з 2013 р.);

- автор та ведуча психологічних тренінгів;

- куратор англомовного навчання у Міжнародному центрі розвитку можливостей свідомості при Академії технологічних наук України (з 2021 р.);

- до психологічної діяльності більше 10 років працювала в різних організаціях у напрямках: менеджмент, фінанси, робота з корпоративними клієнтами, з фізичніми клієнтами у медичнії клініці, а також в галузі освіти (педагог, репетитор і вихователь у дитячих центрах і садках);

- автор понад 150 статей у різних журналах та інтернет-виданнях (публікації в укр.журналі "Колесо Життя", німецькому "Світ езотерики", інтернет-журналах "Психологічний кабінет", "Самопізнання" та ін).

Змінюючи те, що у нас усередині – можна докорінно змінити своє життя!

Ольга Дзюба

Вартість:

1990 грн / 55 $ / 52 €


Найближчий старт тренінгу – грудень 2023 року.
Залишайте заявку:

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та надішлемо інформацію.

Can't send form.

Please try again later.

Залишились питання? Пишіть в чат телеграм: @olga_intcenter