Illustration

онлайн-курс

"Звільнення від стресу"

Ви навчитеся трансформувати свій внутрішній стан та будь-яку напругу в рівновагу та ресурс. А також підтримувати внутрішній баланс, швидко та ефективно розслаблятися (емоційно, тілесно та ментально) та ефективно керувати собою у стресових ситуаціях.

3 практичних відео заняття + аудіозаписи практик та робочий зошит
Якщо ви почуваєтеся «комком нервів» - значить усередині накопичилося багато напруги. Внутрішня напруга внаслідок стресу блокує внутрішні сили, життєву енергію, призводять до розбалансування емоцій та фізичного стану.
Ви можете звільнитися від напруженого стану, щоб повернути собі сили та енергію завдяки практичним інструментам. І користуватися ними в майбутньому за будь-яких обставин - ви зможете самі регулювати свій емоційний стан і не допускати перенапруги та стресів.
Ви навчитеся трансформувати свій внутрішній стан і будь-яку напругу в рівновагу та ресурс. А також підтримувати внутрішній баланс, швидко та ефективно розслаблятися (емоційно, ментально та тілесно) та ефективно керувати собою у стресових ситуаціях.

Програма курсу:

Теоретична частина:
1. Вплив стресу на внутрішній стан, його сигнали та стадії розвитку. Як наш емоційний тип і реакції у відповідь впливають на розвиток стресу.
2. Визначення своїх індивідуальних стрес-факторів.
3. Вивчення та оцінка своїх особистісних ресурсів стійкості до стресів, індивідуальних реакцій у відповідь на різних рівнях та визначення їх дисбалансу:· на рівні емоцій і почуттів,· рівні думок,· тілесних проявів,· енергетичних ресурсів та біополя,· поведінки та зовнішніх дій.
4. Визначення індивідуальних стратегій подолання стресу (ефективних та неефективних).

Практична частина
Вивчення методик зі звільнення від внутрішньої напруги та стресу:
● техніки регулювання нервової системи - активація та розслаблення;
● Глибокі техніки (медитативні) для активізації внутрішніх ресурсів та повернення внутрішньої рівноваги та спокою, і перетворення енергії стресу.
● методи звільнення від внутрішньої напруги на кожному рівні (емоцій, думок, тілесних реакцій та тонких енергій), техніки глибокої релаксації.
● психотехніки для свідомої роботи зі стресовими ситуаціями та швидкого знаходження ефективного рішення;
● Методи швидкої самодопомоги в стресових ситуаціях.

Що ви отримаєте в результаті:


● звільнитеся від внутрішньої напруги та стресових станів;● навчитеся надалі перетворювати енергію стресу в енергію сили та внутрішньої рівноваги;● навчитеся бути емоційно стійким та гнучко реагувати на будь-які напружені ситуації;● освоїте практичні методи перетворення стресових станів за допомогою енергетичних ресурсів, глибинних технік медитації та психологічних технік роботи зі свідомістю.


Кому буде корисний цей курс:


● всім, хто хоче навчитися бути емоційно стійким у будь-яких стресових та напружених ситуаціях, та навчитися вмінню реагувати позитивно,● тим, хто втомився від постійної внутрішньої напруги, тривожності та роздратування,● тим, хто хоче посилити свої внутрішні ресурси для досягнення цілей та активної діяльності,● тим, хто хоче навчитися відновлювати внутрішню рівновагу та спокій.


Формат курсу:

Illustration
Illustration

Доступ онлайн назавжди

Онлайн, у живому форматі.
- доступ до трьох відеолекцій та до їх записів.- аудіозаписи вправ, практик та медитацій.- робочий зошит для завантаження з вправами, техніками та рекомендаціями.
По кожному уроку потрібно виконувати невеликі завдання.Ми працюємо на результат, тому хто буде виконувати практики, обов'язково отримає результати!

Автор і ведуча:

Illustration

ОЛЬГА ДЗЮБА

- Дипломований практичний психолог (з 2015 року) та педагог (з 2010 р.);

- духовний практик (енергопрактик) із 2012 року;

- сертифікований тренер (з 2013 р.);

- автор та ведуча психологічних тренінгів;

- куратор англомовного навчання у Міжнародному центрі розвитку можливостей свідомості при Академії технологічних наук України (з 2021 р.);

- до психологічної діяльності більше 10 років працювала в різних організаціях у напрямках: менеджмент, фінанси, робота з корпоративними клієнтами, з фізичніми клієнтами у медичнії клініці, а також в галузі освіти (педагог, репетитор і вихователь у дитячих центрах і садках);

- автор понад 150 статей у різних журналах та інтернет-виданнях (публікації в укр.журналі "Колесо Життя", німецькому "Світ езотерики", інтернет-журналах "Психологічний кабінет", "Самопізнання" та ін).

Керуючи собою – ми керуємо своїм життям!

Ольга Дзюба

Вартість:

1150 грн / 31 $ / 29 €


Найближчий старт тренінгу – грудень 2023 року.
Залишайте заявку:

Дякую!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом та надішлемо інформацію.

Can't send form.

Please try again later.

Залишились питання? Пишіть в чат телеграм: @olga_intcenter